W piątek w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Dzieci pięknie wystąpiły w przedstawieniu, wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki. W tej wyjątkowej atmosferze, gdzie myślę, że niejednej mamie i tatusiowi łza zakręciła się w oku, przedszkolaki  składały życzenia i wręczyły prezenty. 

Wczorajszy dzień, był również wyjątkowym dniem dla sześciolatków, ponieważ żegnały się z przedszkolem. Nasi absolwenci z grupy Mrówki i Pszczółki po raz ostatni przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom. Dzieci dostarczyły wielu wzruszeń swoim najbliższym , oraz paniom. Na uroczystości nie zabrakło podziękowań i życzeń, zarówno ze strony dzieci, rodziców i Pani Dyrektor. Na zakończenie Pani Dyrektor i panie wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy i książki życząc wielu sukcesów w szkole.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Kolejni absolwenci opuszczają nas, by po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. „Życzymy Wam na początek, by nauka szła jak z płatka, żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach, żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze,żeby w szkole było milej niż nad rzeką lub nad morzem. Długopisy, wszystkie pióra niechaj piszą mądrze, ładnie i niech skrzypią tak jak żuraw, kiedy błąd się gdzieś zakradnie. Szczęścia, zdrowia, pomyślności, w szkole wiele wytrwałości. Bądźcie miłe i radosne, miejcie w sercach zawsze wiosnę”!!!

 

 

 

 

 

Reklamy